Otvorenie streleckého poriadku

Vážení streleckí priatelia,

v súvislosti s prijatým rozhodnutím streleckej komisie Vám oznamujeme, že v nasledujúcom období dochádza k otvoreniu streleckého poriadku SPK, ktorý je uvedený v prílohe tohto oznamu.
V súvislosti s danou informáciou Vás prosíme o akékoľvek pripomienky, podnety a námety, aby ste zasielali na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Obdobie na vyhodnocovanie nie je ohraničené, nakoľko máme záujem, aby strelecký poriadok bol plnohodnotným a vyváženým dokumentom, ktorý je prepojením mladej, ale už aj vyvinutej streleckej verejnosti. Avšak aj napriek tomu Vás prosíme o zasielanie pripomienok v čo najkratšej dobe. Je záujem, aby strelecký poriadok bol plne funkčný s odzrkadlením na všetky inovatíva, tak národnej ako aj európskej komisie. Vzhľadom na progresivitu vývoja poľovníckeho športového strelectva musí byť strelecký poriadok zárukou moderného fungujúceho systému ako neoddeliteľná súčasť slovenského poľovníctva.


S pozdravom K SPK

Attachments:
Download this file (sp_1_SPK f.pdf)sp_1_SPK f.pdf[Strelecký poriadok časť.1]49463 kB
Download this file (sp_2_SPK f.pdf)sp_2_SPK f.pdf[Strelecký poriadok časť.2]16927 kB
Download this file (Smernica_rozhodci_SPK.pdf)Smernica_rozhodci_SPK.pdf[Smernica rozhodci SPK]138 kB
Download this file (KS_smernica_SPK_snem.doc)KS_smernica_SPK_snem.doc[KS smernica]50 kB
Nachádzate sa tu: Home Strelectvo Strelecké podujatia OPK Otvorenie streleckého poriadku