Odvody z členských, zápisných príspevkov, poľovných lístkov a poistného

V prílohe uverejňujeme dokument - Odvody z členských zápisných príspevkov, poľovných lístkov a poistného spolu s časovým harmonogramom platieb.

prílohy

iba na externé prílohy

Attachments:
Download this file (SIS-manual-iDempiere.pdf)SIS-manual-iDempiere.pdf[manuál iDempiere]1700 kB
Download this file (častokladeneotazky2016.pdf)častokladeneotazky2016.pdf[Často kladené otázky]84 kB

24312

Pozvanka_seminar.jpg533816_3459884316115_2053248514_n.jpg

 

Čítať ďalej...

ŽIADOSTI O DUPLIKÁTY PP

Slovenskú plemennú knihu psov Slovenského poľovníckeho zväzu požiadali následovní majitelia psov o vydanie duplikátu PP.
 
 
Ak sa do 1 mesiaca od oznámenia PP nenájde, plemenná kniha SPZ vystaví duplikát preukazu o pôvode pre uvedeného psa.

Kynologické podujatia OPK a OkO SPZ

Podujatia OPK a OkO SPZ

Skúšky vlôh stavačov

03.05.2014

Trnava

 

Skúšky vlôh stavačov a malých plemien a retrieverov

12.04.2014

Galanta

 

13.04.2014

Senica

 

26.04.2014

Senec

 

27.04.2014

Michalovce

 

Jesenné skúšky stavačov

23.08.2014

Skalica

 

29.08.2014

Galanta , Trnava

 

30.08.2014

Dunajská Streda (JSS + LSS)

 

13.09.2014

Bratislava

 

20.09.2014

Piešťany

 

21.09.2014

Galanta

 

27.09.2014

Trnava

 

Jesenné skúšky stavačov, malých plemien a retrieverov

02.08.2014

Pezinok, Šaľa

 

13.09.2014

Topoľčany, Malacky

 

15.09.2014

Galanta

 

17.09.2014

Sobrance

 

27.09.2014

Komárno, Nitra, Nové Zámky

 

28.09.2014

Trebišov

 

04.10.2014

Senec

 

05.10.2014

Lučenec, Michalovce, Senica

 

18.10.2014

Dunajská Streda

 

Špeciálne skúšky z vodnej práce

05.07.2014

06.07.2014

Budmerice (LSS + VP, Pohár M. Koriča)

 

19.07.2014

 

Galanta

 

06.09.2014

 

Trenčín

 

Farbiarske skúšky stavačov

17.05.2014

Galanta

 

24.05.2014

Malacky

 

07.06.2014

Senec , Šaľa, Topoľčany

 

14.06.2014

Trnava

 

21.06.2014

Skalica, Bratislava

 

13.09.2014

Zlaté Moravce

 

14.09.2014

Michalovce

 

05.10.2014

Pezinok

 

19.10.2014

Senica, Trebišov

 

25.10.2014

Nitra

 

Farbiarske skúšky malých plemien a retrieverov

17.05.2014

Galanta

 

24.05.2014

Malacky

 

25.05.2014

Michalovce, Levice

 

07.06.2014

Šaľa, Topoľčany

 

14.06.2014

Spišská Nová Ves, Trnava

 

15.06.2014

Gelnica, Senica

 

21.06.2014

Žiar nad Hronom, Žilina

 

22.06.2014

Vranov nad Topľ., Trenčín, Stará Ľubovňa, Bratislava

 

28.06.2014

Piešťany

 

29.06.2014

Humenné, Zvolen

 

13.07.2014

Čadca

 

19.07.2014

Krupina

 

20.07.2014

Košice-mesto

 

17.08.2014

Ružomberok

 

23.08.2014

Martin

 

31.08.2014

Rožňava

 

06.09.2014

Prievidza, Bardejov, Ilava, Brezno, Námestovo, Stropkov

 

07.09.2014

Svidník, Levoča

 

13.09.2014

Partizánske

 

14.09.2014

Zlaté Moravce, Považská Bystrica

 

20.09.2014

Lučenec, Rimavská Sobota

 

21.09.2014

Tvrdošín, Poprad

 

28.09.2014

Prešov, Liptovský Mikuláš, Kežmarok

 

05.10.2014

Pezinok

 

11.10.2014

Komárno

 

19.10.2014

Dolný Kubín

 

25.10.2014

Nitra

 

Lesné skúšky stavačov

05.07.2014

06.07.2014

Budmerice (LSS + VP, Pohár M. Koriča)

 

30.08.2014

31.08.2014

Dunajská Streda (LSS + JSS)

 

Lesné skúšky malých plemien a retrieverov

08.06.2014

Šaľa

 

15.06.2014

Košice-okolie

 

28.06.2014

Zvolen

 

29.06.2014

Sobrance, Košice - Mesto

 

21.09.2014

Lučenec

 

04.10.2014

Piešťany

 

11.10.2014

Zlaté Moravce

 

Predbežné skúšky farbiarov

14.09.2014

Senica

 

20.09.2014

Krupina, Topoľčany

 

28.09.2014

Humenné

 

04.10.2014

Lučenec, Rimavská Sobota, Zvolen

 

05.10.2014

Považská Bystrica

 

11.10.2014

Prievidza, Bardejov, Žiar nad Hronom, Levice, Banská Bystrica (KSK)

 

12.10.2014

Tvrdošín, Levoča, Čadca, Ružomberok

 

18.10.2014

Partizánske, Stropkov

 

19.10.2014

Liptovský Mikuláš, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice - mesto, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Poprad, Trenčín, Námestovo, Stará Ľubovňa

 

25.10.2014

Ilava, Martin, Brezno, Veľký Krtíš, Rožňava, Malacky, Banská Bystrica

 

26.10.2014

Prešov, Dolný Kubín, Pezinok, Košice - okolie, Sobrance

 

Farbiarske skúšky duričov

21.06.2014

Rožňava

 

13.09.2014

Ilava

 

14.09.2014

Košice-okolie, Bratislava

 

20.09.2014

Galanta

 

28.09.2014

Trenčín

 

05.10.2014

Malacky

 

11.10.2014

Trnava

 

25.10.2014

Žiar nad Hronom

 

26.10.2014

Senica

 

09.11.2014

Michalovce

 

29.11.2014

Prievidza

 

06.12.2014

Zvolen

 

Skúšky duričov

04.01.2014

05.01.2014

Prešov, Žiar nad Hronom

 

11.01.2014

12.01.2014

Lučenec, Veľký Krtíš, Svidník

 

18.01.2014

19.01.2014

Sobrance

 

18.10.2014

19.10.2014

Krupina, Banská Bystrica (KSK)

 

25.10.2014

26.10.2014

Žilina, Ružomberok, Lučenec

 

08.11.2014

09.11.2014

Ilava, Žiar na Hronom, Rimavská Sobota, Malacky

 

15.11.2014

16.11.2014

Liptovský Mikuláš, Zlaté Moravce, Brezno, Považská Bystrica, Čadca, Košice - okolie, Poprad, Zvolen, Stropkov, Prešov

 

22.11.2014

23.11.2014

Prievidza, Dolný Kubín, Bardejov, Partizánske, Levice, Senica, Košice - mesto, Kežmarok, Rožňava, Trenčín, Stará Ľubovňa, Banská Bystrica

 

29.11.2014

30.11.2014

Humenné, Tvrdošín, Martin, Žiar nad Hronom, Gelnica, Senica, Krupina, Sobrance, Námestovo, Čadca (Mem. A. Riška)

 

06.12.2014

07.12.2014

Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Trenčín, Topoľčany, Piešťany

 

13.12.2014

14.12.2014

Svidník, Lučenec, Levoča, Spišská Nová Ves, Trnava, Humenné

 

20.12.2014

21.12.2014

Vranov nad Topľ.

 

Fyzické previerky psov

05.04.2014

OPK Humenné (Medzilaborce)

06.04.2014

OPK Humenné

13.04.2014

OPK Humenné (Snina)

 

Nachádzate sa tu: Home Uncategorised