Kynologické podujatia OPK a OkO SPZ
- Podrobnosti
- Napísané: utorok, 29. júl 2014, 19:10
Podujatia OPK a OkO SPZ |
Skúšky vlôh stavačov |
||
03.05.2014 |
Trnava |
|
Skúšky vlôh stavačov a malých plemien a retrieverov |
||
12.04.2014 |
Galanta |
|
13.04.2014 |
Senica |
|
26.04.2014 |
Senec |
|
27.04.2014 |
Michalovce |
|
Jesenné skúšky stavačov |
||
23.08.2014 |
Skalica |
|
29.08.2014 |
Galanta , Trnava |
|
30.08.2014 |
Dunajská Streda (JSS + LSS) |
|
13.09.2014 |
Bratislava |
|
20.09.2014 |
Piešťany |
|
21.09.2014 |
Galanta |
|
27.09.2014 |
Trnava |
|
Jesenné skúšky stavačov, malých plemien a retrieverov |
||
02.08.2014 |
Pezinok, Šaľa |
|
13.09.2014 |
Topoľčany, Malacky |
|
15.09.2014 |
Galanta |
|
17.09.2014 |
Sobrance |
|
27.09.2014 |
Komárno, Nitra, Nové Zámky |
|
28.09.2014 |
Trebišov |
|
04.10.2014 |
Senec |
|
05.10.2014 |
Lučenec, Michalovce, Senica |
|
18.10.2014 |
Dunajská Streda |
|
Špeciálne skúšky z vodnej práce |
|||
05.07.2014 |
06.07.2014 |
Budmerice (LSS + VP, Pohár M. Koriča) |
|
19.07.2014 |
|
Galanta |
|
06.09.2014 |
|
Trenčín |
|
Farbiarske skúšky stavačov |
||
17.05.2014 |
Galanta |
|
24.05.2014 |
Malacky |
|
07.06.2014 |
Senec , Šaľa, Topoľčany |
|
14.06.2014 |
Trnava |
|
21.06.2014 |
Skalica, Bratislava |
|
13.09.2014 |
Zlaté Moravce |
|
14.09.2014 |
Michalovce |
|
05.10.2014 |
Pezinok |
|
19.10.2014 |
Senica, Trebišov |
|
25.10.2014 |
Nitra |
|
Farbiarske skúšky malých plemien a retrieverov |
||
17.05.2014 |
Galanta |
|
24.05.2014 |
Malacky |
|
25.05.2014 |
Michalovce, Levice |
|
07.06.2014 |
Šaľa, Topoľčany |
|
14.06.2014 |
Spišská Nová Ves, Trnava |
|
15.06.2014 |
Gelnica, Senica |
|
21.06.2014 |
Žiar nad Hronom, Žilina |
|
22.06.2014 |
Vranov nad Topľ., Trenčín, Stará Ľubovňa, Bratislava |
|
28.06.2014 |
Piešťany |
|
29.06.2014 |
Humenné, Zvolen |
|
13.07.2014 |
Čadca |
|
19.07.2014 |
Krupina |
|
20.07.2014 |
Košice-mesto |
|
17.08.2014 |
Ružomberok |
|
23.08.2014 |
Martin |
|
31.08.2014 |
Rožňava |
|
06.09.2014 |
Prievidza, Bardejov, Ilava, Brezno, Námestovo, Stropkov |
|
07.09.2014 |
Svidník, Levoča |
|
13.09.2014 |
Partizánske |
|
14.09.2014 |
Zlaté Moravce, Považská Bystrica |
|
20.09.2014 |
Lučenec, Rimavská Sobota |
|
21.09.2014 |
Tvrdošín, Poprad |
|
28.09.2014 |
Prešov, Liptovský Mikuláš, Kežmarok |
|
05.10.2014 |
Pezinok |
|
11.10.2014 |
Komárno |
|
19.10.2014 |
Dolný Kubín |
|
25.10.2014 |
Nitra |
|
Lesné skúšky stavačov |
|||
05.07.2014 |
06.07.2014 |
Budmerice (LSS + VP, Pohár M. Koriča) |
|
30.08.2014 |
31.08.2014 |
Dunajská Streda (LSS + JSS) |
|
Lesné skúšky malých plemien a retrieverov |
||
08.06.2014 |
Šaľa |
|
15.06.2014 |
Košice-okolie |
|
28.06.2014 |
Zvolen |
|
29.06.2014 |
Sobrance, Košice - Mesto |
|
21.09.2014 |
Lučenec |
|
04.10.2014 |
Piešťany |
|
11.10.2014 |
Zlaté Moravce |
|
Predbežné skúšky farbiarov |
||
14.09.2014 |
Senica |
|
20.09.2014 |
Krupina, Topoľčany |
|
28.09.2014 |
Humenné |
|
04.10.2014 |
Lučenec, Rimavská Sobota, Zvolen |
|
05.10.2014 |
Považská Bystrica |
|
11.10.2014 |
Prievidza, Bardejov, Žiar nad Hronom, Levice, Banská Bystrica (KSK) |
|
12.10.2014 |
Tvrdošín, Levoča, Čadca, Ružomberok |
|
18.10.2014 |
Partizánske, Stropkov |
|
19.10.2014 |
Liptovský Mikuláš, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice - mesto, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Poprad, Trenčín, Námestovo, Stará Ľubovňa |
|
25.10.2014 |
Ilava, Martin, Brezno, Veľký Krtíš, Rožňava, Malacky, Banská Bystrica |
|
26.10.2014 |
Prešov, Dolný Kubín, Pezinok, Košice - okolie, Sobrance |
|
Farbiarske skúšky duričov |
||
21.06.2014 |
Rožňava |
|
13.09.2014 |
Ilava |
|
14.09.2014 |
Košice-okolie, Bratislava |
|
20.09.2014 |
Galanta |
|
28.09.2014 |
Trenčín |
|
05.10.2014 |
Malacky |
|
11.10.2014 |
Trnava |
|
25.10.2014 |
Žiar nad Hronom |
|
26.10.2014 |
Senica |
|
09.11.2014 |
Michalovce |
|
29.11.2014 |
Prievidza |
|
06.12.2014 |
Zvolen |
|
Skúšky duričov |
|||
04.01.2014 |
05.01.2014 |
Prešov, Žiar nad Hronom |
|
11.01.2014 |
12.01.2014 |
Lučenec, Veľký Krtíš, Svidník |
|
18.01.2014 |
19.01.2014 |
Sobrance |
|
18.10.2014 |
19.10.2014 |
Krupina, Banská Bystrica (KSK) |
|
25.10.2014 |
26.10.2014 |
Žilina, Ružomberok, Lučenec |
|
08.11.2014 |
09.11.2014 |
Ilava, Žiar na Hronom, Rimavská Sobota, Malacky |
|
15.11.2014 |
16.11.2014 |
Liptovský Mikuláš, Zlaté Moravce, Brezno, Považská Bystrica, Čadca, Košice - okolie, Poprad, Zvolen, Stropkov, Prešov |
|
22.11.2014 |
23.11.2014 |
Prievidza, Dolný Kubín, Bardejov, Partizánske, Levice, Senica, Košice - mesto, Kežmarok, Rožňava, Trenčín, Stará Ľubovňa, Banská Bystrica |
|
29.11.2014 |
30.11.2014 |
Humenné, Tvrdošín, Martin, Žiar nad Hronom, Gelnica, Senica, Krupina, Sobrance, Námestovo, Čadca (Mem. A. Riška) |
|
06.12.2014 |
07.12.2014 |
Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Trenčín, Topoľčany, Piešťany |
|
13.12.2014 |
14.12.2014 |
Svidník, Lučenec, Levoča, Spišská Nová Ves, Trnava, Humenné |
|
20.12.2014 |
21.12.2014 |
Vranov nad Topľ. |
|
Fyzické previerky psov |
|
05.04.2014 |
OPK Humenné (Medzilaborce) |
06.04.2014 |
OPK Humenné |
13.04.2014 |
OPK Humenné (Snina) |